Prodejna
Otevírací doba
Po-Čt  07:00-15:30
Pá      07:00-14:30


Napsat email

Garážová vratanáš partner

image/gif
 
Garážová vrata
 
Garážová vrata jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.
 
Typy garážových vrat:
 
Sekční garážová vrata
Sekční vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem popřípadě v dekoru oken.

Sekční garážová vrata TRIDO Evo
Revoluce ve výměně starých garážových vrat za nové bez nutnosti stavebních úprav.
Privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo jsou ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová sekční. Při výměně odpadá vybourání zárubně starých vrat a zapravování otvoru. Vrata TRIDO Evo mohou být umístěna na vnější straně otvoru, proto nezkracují užitnou délku garáže.

Posuvná garážová vrata
Jedinečné řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Křídlová garážová vrata
Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata sekční) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.
Přednosti garážových vrat:

- spolehlivost
- jednoduché a komfortní ovládání
- bezporuchový provoz
- možnost flexibilního provedení dle požadavků
- více tepla a ticha díky výborným tepelně-izolačním vlastnostem
- úspora peněz díky dlouhé životnosti
- důraz na estetické rešení

Díky těmto přednostem garážových vrat a příznivé ceně, při nejvyšší kvalitě a nadstandardních záručních podmínkách, jsou tato vrata ideálním řešením pro jakýkoliv projekt.

 

Vyberte si:

       
Vyhledávání