Prodejna
Otevírací doba
Po-Čt  07:00-15:30
Pá      07:00-14:30


Napsat email

Okna
K VÝROBĚ POUŽÍVÁME

 certifikovaný 6 - KOMOROVÝ systém  image/jpeg    S 8000 IQ  
   image/jpeg

kování  image/jpeg 
image/jpegimage/jpeg image/jpeg

  izolační skla image/jpeg

Kvalitní izolační dvojskla a trojskla mají vysoký stupeň bezpečnosti oproti běžným sklům. Zvýšení bezpečnosti můžeme dosáhnout také použitím okenních fólií
image/jpeg   image/jpeg

S našimi výrobky Vám garantujeme skvělou tepelnou izolaci rámů a křídel, znamenitou ochranu proti hluku,vysokou odolnost proti vloupání. Velmi dobrá stabilita je zaručena díky velkým ocelovým výztužím v osazovacím rámu a křídle.


image/jpeg  image/jpeg

Plastová okna a jejich údržba


image/jpeg
Údržba plastových oken je nenáročná. K očištění nečistot si postačíme z běžným saponátem. K promazání kování se používá olej.

Větrání
Přesto, že je většina oken vybavena systémy pro odvětrávání vlhkosti, doporučuje se alespoň jednou denně místnost vyvětrat.UŽÍVÁNÍ
Jsou některé aspekty ošetřování a používání oken a dveří, na které je třeba uživatele upozornit. Jedná se například o to, že není vhodné okno nebo dveře ponechávat trvale otevřené. Každý uživatel by měl akceptovat, že funkčnost je zajištěna pouze v uzavřené či uzamčené podobě. Jen při uzavření nebo uzamčení výrobek plní své funkce, ať už z hlediska průvzdušnosti nebo zatékavosti.

MONTÁŽ – SEŘÍZENÍ
Správně namontovaná okna by měla mít kování seřízeno tzv. na střed, není ale vyloučeno, že po určité době bude nutné kování znovu seřídit.

První seřízení po montáži naší firmou provádíme zdarma v rámci servisu.

Každý zákazník ovšem obdrží po montáži leták s popisem kování, ve kterém nalezne informace, jak kování jednodušše seřídit. Pokud se samozřejmě nepodaří „závadu“ vlastními silami odstranit a kování seřídit, může se na naši firmu kdykoliv obrátit. Rádi poskytneme potřebné informace jak po telefonu (výrobní technik), tak vše případně vyřeší naši odborní montážníci po domluvě přímo na místě.

Vyberte si:

       
Vyhledávání