Plastové dveře

Dveře z profilových systémů GEALAN jsou nejnovější generací dveří na trhu. Mají skvělé vlastnosti – tvarovou i barevnou stálost, výborně tepelně i hlukově izolují, jsou odolné proti vlivům prostředí, snadno se udržují a jsou cenově dostupné.

Nabízíme Vám špičkový německý 6-ti komorový profil GEALAN S9000 a GEALAN S8000 IQ

Vyhovují nejvyšším nárokům na moderní okna a jsou vhodná pro všechny druhy staveb (rodinné i bytové domy, průmyslové objekty).

Plastová okna s profily GEALAN renomovaného německého výrobce, který při výrobě těží z dlouholetých zkušeností.

Profily systému S 8000 IQ a S9000 IQ mají díky moderní konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla. Stabilita celých oken je zajištěna masivními výztuhami v rámech i křídlech.

Plastové vchodové dveře – Designové

V naší nabídce naleznete širokou nabídku plastových vchodových dveří co se designů i barev týká. Můžete vybírat z klasických dveří s jemným zdobením a prosklením, které oživí velkou jednolitou plochu dveří a zároveň prosvětlí vaše zádveří.

Oblíbeným stylem prosklení jsou pravoúhlé tvary, podlouhlé pruhy přes celé dveře nebo oblé tvary v podobě oblouků. Pro ty, kteří dávají přednost kombinaci různých materiálů, barev a struktur je tu i možnost doplnit prosklení stříbrným rámečkem, který vaše dveře ozvláštní a dodá jim moderní punc.

Vaše rozhodnutí záleží čistě na vkusu a charakteru stavby, majitelé moderních minimalistických domů zvolí pravděpodobně designově jednoduché dveře s čistými liniemi, bez zbytečného zdobení, aby korespondovaly se zbytkem domu. Naopak k historickým vilkám se zdobenými okny a fasádou se zdobnější dveře hodí.