Venkovní žaluzie

Plynulá regulace přirozeného osvětlení a slunečního záření

Moderní způsob stínění
Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.

NABÍZÍME K DODÁNÍ NĚKOLIK TYPŮ VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ


EXT50 / INT50

Lamely EXT50, INT50, EXT50V a F80 jsou lamely ve tvrau písmene C, na svých okrajích nemají falc, umožňují nejnižší možný nábal žaluzie.

Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.


C 80, C80S / C 65

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách a po svých okrajích jsou opatřeny falcem pro vyšší pevnost lamely. U těchto lamel nedochází k úplnému dovření žaluzie.


Z 90 / Z 70

Žaluzie Z70, Z90 mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost. Jejich tvar je vyprofilován k nejlepšímu možnému zastínění a pevnosti lamel.